Laipni lūdzam manā dziju veikalā!

 
Mani sauc Aļona Bergmane. Esmu šī veikala īpašniece. Strādāju pie tā izaugsmes kopš 2016. gadā. 

Adīšana ir mana ilgstošā aizraušanās. Man īpaši patīk adīt no dabīgām šķiedrām. Man patīk vilnas dzija. Kādā brīdī gatavu izstrādājumu bija tik daudz, ka lēmums atvērt veikalu un tos pārdot kļuva par brīdi, kas noteica manu turpmāko dzīvi un vēlmes.

Tagad tirgū ir milzīgs skaits dzijas veidu. Es cenšos iegādāties un izmēģināt jaunas dzijas. Es izvēlos sev labāko.
Es dalos savos novērojumos un pieredzē savās Facebook un Instagram lapās.
2018. gadā mani uzaicināja uz radio kur intervijā es runāju par savu hobiju, kādu vietu tas aizņem manā dzīvē un cik aizraujošs tas ir. Mani darbi ir publicēti žurnālā Praktiskie Rokdarbi šeit 26.11.2019 un šeit 09.12.2020Tagad es vēlos apvienot vintage dizainu ar jaunām tehnoloģijām.

Šeit jūs varat iegādāties dziju roku adīšanai no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā ALIZE, YARN ART, GAZZAL, MIDARA, Preiļu vilnas fabrika, Teksrena, Aade Long, Grūndl, kā arī aksesuārus adīšanai un gatavajiem izstrādājumiem - zeķes un rakstainus dūraiņus.


Ja jūsu iecienītākā dzija netika atrasta kataloga lapās vai arī vēlamās krāsas daudzums ir nepietiekams, droši rakstiet vēstuli uz e-pastu vai WhatsApp (+37129350525), kā arī no sociālajiem tīkliem veikala dare2bwool lapās Facebook un Instagram Mēs atradīsim labāko risinājumu jūsu projekta īstenošanai!

Pirms Iepirkumu groza aizpildīšanas ar pirkumiem, lūdzu, izlasiet Politiku par darbu ar personas datiem un iegādāto preču apmaksas un piegādes noteikumus.

Novēlu jums brīnišķīgu iepirkšanos! Laipni lūdzam!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.